Můžete objednávat!

28.8.2012

Pečlivě jsme pro Vás připravili nové produkty s vynikajícími vlastnostmi:

 • KONSTRUKČNÍ LEPIDLO AR 915, tixotropní lepidlo určené zejména k lepení kovů, např. hliníku, oceli, mosazi a jejich slitin, dále k lepení feritu, široké škály plastů a kombinací těchto materiálů.
   
 • KONSTRUKČNÍ LEPIDLO AR 907 s potlačeným zápachem je určeno zejména k lepení kovů, např. hliníku, oceli, mosazi a jejich slitin, dále k lepení feritu, široké škály plastů a kombinací těchto materiálů. Lepidlo vykazuje vysokou pevnost a odolnost proti nárazům.
   
 • TĚSNĚNÍ PRO HYDRAULIKU AR 202těsnění válcových a kuželových závitových spojů s vynikající odolností vůči průmyslovým hydraulickým kapalinám a mazivům.
   
 • VTEŘINOVÉ LEPIDLO ČERNÉ AR 880 - kyanoakrylátové lepidlo s vysokou pevností v tahu. Tvrzeno gumou. Odolné vůči nárazům a vibracím.
   
 • Vteřinové kyanoakrylátové lepidlo, tixotropní AR GEL - univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu, které umožňuje pohodlnou práci v obtížně přístupných místech, např. při práci nad hlavou nebo při práci na svislých plochach.
   
 • TLAKOVÝ VZDUCH - je určen k čištění těžko přístupných míst suchou cestou, zejména k odstranění prachu a pevných nečistot.


Nová balení (250ml) již existujících vysoce kvalitních lepidelJIŠTĚNÍ ŠROUBŮ AR 052.242/3, UPEVŇOVAČ SPOJŮ AR 453.648, UNIVERZÁLNÍ TĚSNĚNÍ ZÁVITŮ AR 207.577
 

Obchodní spolupráce

Hledáme distribuční firmy a partnery pro prodej technických lepidel a sprejů značky Auratech v České republice!

 
Kontaktujte nás +420 493 522 141
Více informací